Ko Oosterkerk - Croix, ets (mooi ingelijst)
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1937 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
goede, gebruikte staat; lichte vlekjes/bruining e.d. Lichte ezelsoren. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.