5. Zaanse Grafici

Zaanse Grafici

Zaanse Grafici

De Zaanse Grafici bestaat uit een groep Zaanse kunstenaars, vereenigd naar idee van Gerrit de Jong. Een voorloper van de groep, de Zaende, hield door onderlinge verdeeldheid maar enkele jaren stand. De Zaanse Grafici is een eclectische groep, de leden delen geen gemeenschappelijke kenmerken, daarentegen toont iedere kunstenaar zijn eigen persoonlijke signatuur.

Enric Adsera Riba - Litho: Concepcion - 1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Litho: Concepcion - 1996
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Guido Goedheer - DE DOOD VAN DE WATERFLORA / ZW-W ETS / 52x58cm / SIG / 1972 kopen? Bied vanaf 25!
Guido Goedheer (1950) Nederlands DE DOOD VAN DE WATERFLORA / ZW-W ETS / 52x58cm / SIG / 1972
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Peter Langenberg - gesigneerde Lino kopen? Bied vanaf 10!
Peter Langenberg (1940) Nederlands gesigneerde Lino
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Leo Poelmeijer - Zaangezicht HC VIII/X kopen? Bied vanaf 45!
Leo Poelmeijer (1934) Nederlands Zaangezicht HC VIII/X
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 49 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Theo van den Akker - Celdeling I 8/15 kopen? Bied vanaf 25!
Theo van den Akker (1946) Nederlands Celdeling I 8/15
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Enric Adsera Riba - Cleopatra - INGELIJST - met certificaat - 24192 kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Cleopatra - INGELIJST - met certificaat - 24192
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Peter Wolters - de enge wormer kopen? Bied vanaf 50!
Peter Wolters (1946) Nederlands de enge wormer
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 33.9 x 50.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Enric Adsera Riba - Fraaie 1979 diepdruk / aquatint 'Miles de forats' - zeer kleine oplage (6/17) kopen? Bied vanaf 71!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Fraaie 1979 diepdruk / aquatint 'Miles de forats' - zeer kleine oplage (6/17)
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 71
Enric Adsera Riba - TWEE ETSEN. kopen? Bied vanaf 69!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands TWEE ETSEN.
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 69
Enric Adsera Riba - Great western Railway kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Great western Railway
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Anneke van der Mandele - Stoeltjes - ets - oplage 50 kopen? Bied vanaf 45!
Anneke van der Mandele (1938) Nederlands Stoeltjes - ets - oplage 50
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Selma Berkelaar - houtsnede - Appelbloesem - 23579 kopen? Bied vanaf 65!
Selma Berkelaar Nederlands houtsnede - Appelbloesem - 23579
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 65
Peter Langenberg - Light years away kopen? Bied vanaf 300!
Peter Langenberg (1940) Nederlands Light years away
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 300