Fon Klement (1930-2000) acryl op doek - Rozen - gesigneerd l.o.
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 56 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 850