5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Jean Albert Pollones - Dubbelportret van twee Scheveningse meisjes kopen? Bied vanaf 250!
Jean Albert Pollones (1972-1996) Nederlands Dubbelportret van twee Scheveningse meisjes
Techniek Olieverf
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Gerard de Wit - Getijdehaven bij eb kopen? Bied vanaf 35!
Gerard de Wit (1931-2010) Nederlands Getijdehaven bij eb
Techniek Gouache
Afmetingen 53 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Jan Visser - Litho, Geen titel kopen? Bied vanaf 25!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Litho, Geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Hendrikus Roodenburg - watermolens, Haaksbergen kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands watermolens, Haaksbergen
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Herman Bernard Dieperink Jzn - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 30!
Herman Bernard Dieperink Jzn (1887-1957) Nederlands Boerderij in landschap
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Chris Le Roy - Kauw kopen? Bied vanaf 175!
Chris Le Roy (1884-1969) Nederlands Kauw
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Toon van de Muysenberg - Frans dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Toon van de Muysenberg (1901-1967) Nederlands Frans dorpsgezicht
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Bertha van Hasselt - Breiende vrouw kopen? Bied vanaf 25!
Bertha van Hasselt (1878-1932) Nederlands Breiende vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 47.5 x 34 cm (h x b)
€ 25
Hendrikus Roodenburg - Schreierstoren, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Schreierstoren, Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Gerard Johan Staller - Amsterdam 1880-1956 kopen? Bied vanaf 65!
Gerard Johan Staller (1880-1956) Nederlands Amsterdam 1880-1956
Techniek Potlood
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Hendrikus Roodenburg - Begijnhof, Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Begijnhof, Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 85
Henri Frederic Boot - Stilleven met engeltjes kopen? Bied vanaf 650!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Stilleven met engeltjes
Techniek Olieverf
Afmetingen 109 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Willem van Leeuwen - Stilleven met geraniums kopen? Bied vanaf 250!
Willem van Leeuwen (1901-1974) Nederlands Stilleven met geraniums
Techniek Olieverf
Afmetingen 53.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Frits Hubeek - Veenplassen kopen? Bied vanaf 250!
Frits Hubeek (1884-1952) Nederlands Veenplassen
Techniek Olieverf
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Eugene Lucker - Kerktoren van Veere kopen? Bied vanaf 55!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerktoren van Veere
Techniek Ets
Afmetingen 68.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Eugene Lucker - Kerk St Jan Den Bosch kopen? Bied vanaf 55!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerk St Jan Den Bosch
Techniek Ets
Afmetingen 88.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Albert Hemelman - IJ-haven, Amsterdam kopen? Bied vanaf 90!
Albert Hemelman (1883-1951) Nederlands IJ-haven, Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Harm Kamerlingh Onnes - olieverfschilderij op paneel kopen? Bied vanaf 250!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands olieverfschilderij op paneel
Techniek Olieverf
Afmetingen 27 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jan Jans - Stokkum kopen? Bied vanaf 20!
Jan Jans (1872-1943) Nederlands Stokkum
Techniek Potlood
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Germ de Jong - Gezicht op de kerk van Deinum kopen? Bied vanaf 220!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands Gezicht op de kerk van Deinum
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 68 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Nico Molenkamp - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Hans van Dokkum - O.L.V.-toren Amersfoort & Schelpdieren - Ets & litho kopen? Bied vanaf 44!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands O.L.V.-toren Amersfoort & Schelpdieren - Ets & litho
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 44
Hendrikus Roodenburg - Vrouwenrecht, Delft kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Vrouwenrecht, Delft
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1000!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 58 x 71.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 1.000
Jan Hendrik Maronier - Zeeuwse vrouw kopen? Bied vanaf 25!
Jan Hendrik Maronier (1883-1981) Nederlands Zeeuwse vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
€ 25
Hendrikus Roodenburg - Haven, Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Haven, Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Jacobus Doeser - Moulin de Darcy kopen? Bied vanaf 49!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands Moulin de Darcy
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 49
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Piet van der Hem - Litho, El Rey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Litho, El Rey - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
3 biedingen
Techniek Aquarel
Afmetingen 94 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Johannes Nicolaas jr. - Balische vissers prauw kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Balische vissers prauw
Techniek Ets
Afmetingen 19.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Harry van Kruiningen - Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 695!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Techniek Olieverf
Afmetingen 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Georg Rueter - Premie-uitgave 100 jarig bestaan Arti et Amicitiae kopen? Bied vanaf 200!
Georg Rueter (1875-1966) Nederlands Premie-uitgave 100 jarig bestaan Arti et Amicitiae
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 200
Hendrikus Roodenburg - Gorinchem kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Gorinchem
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 55.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Nicolaas Wijnberg - Kleurenlitho: Zuid Franse visser - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Kleurenlitho: Zuid Franse visser - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 49
Jan Korthals - Aquarel, Stadsgezicht Amsterdam - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Aquarel, Stadsgezicht Amsterdam - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Piet van der Hem - Atalaya's prehistorische rotsgrotten kopen? Bied vanaf 245!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Atalaya's prehistorische rotsgrotten
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 245
Gerard Johan Staller - Potlood op papier, Straatgezicht / Bedrijvigheid voor de Waag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Gerard Johan Staller (1880-1956) Nederlands Potlood op papier, Straatgezicht / Bedrijvigheid voor de Waag - Ingelijst
Techniek Potlood
Afmetingen 57 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Willem van den Berg - Volendam kopen? Bied vanaf 50!
Willem van den Berg (1886-1970) Nederlands Volendam
Techniek Litho
Afmetingen 28.5 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Paul Werner - Moeder met kind—- De Poel kopen? Bied vanaf 55!
Paul Werner (1930) Nederlands Moeder met kind—- De Poel
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Paul Werner - Winterlandschap Amstelveen kopen? Bied vanaf 45!
Paul Werner (1930) Nederlands Winterlandschap Amstelveen
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Paul Werner - De eerste stappen op de maan kopen? Bied vanaf 40!
Paul Werner (1930) Nederlands De eerste stappen op de maan
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Henri Frederic Boot - Portret van dhr Erades kopen? Bied vanaf 50!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret van dhr Erades
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 50