Jan van der Zee (1898-1988)
Linosnede - 1967
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 17.5 x 23.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Huidig bod
€ 150
1 bieding