5. Mei 65

Mei 65

Mei 65

Deze groep werd opgericht in 1965, maar heeft niet lang bestaan.

Theo Kuijpers - Litho: 'Invitation au Voyage' (1992) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho: 'Invitation au Voyage' (1992)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 65
Arie Berkulin - IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland' kopen? Bied vanaf 625!
Arie Berkulin (1939) Nederlands IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland'
Techniek IJzer
Afmetingen 55 x 61 x 0.3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 625
Theo Kuijpers - Litho: 'Invitation au Voyage' (1992) kopen? Bied vanaf 55!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55