5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden was een samengaan van kunstenaars uit diverse stromingen, zoals de Nederlandse Experimentele Groep, Vrij Beelden en Creatie (Groep 54). De Liga Nieuw Beelden bestond uit beeldend kunstenaars en een aantal architecten. De liga streefde naar een eenheid tussen kunst en leven, en was met dit idealistische streven een typisch naoorlogse organisatie. Op deze manier zou de kunst niet meer als een geïsoleerd fenomeen blijven bestaan, maar geïntegreerd worden in het maatschappelijk leven. In de Liga Nieuw Beelden zouden de gescheiden werkende kunstenaars met elkaar in contact worden gebracht om gezamenlijke activiteiten te ondernemen.

Wim de Haan - Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd 1956 kopen? Bied vanaf 380!
Wim de Haan (1913-1967) Nederlands Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd 1956
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 380
Anton Heyboer - unieke vroege ets met afbeelding figuur kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands unieke vroege ets met afbeelding figuur
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 400
Aat Verhoog - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Pierre van Soest - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Aat Verhoog - De honden kopen? Bied vanaf 110!
Aat Verhoog (1933) Nederlands De honden
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 110
Karel Appel - Cats met nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 645!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Cats met nieuwe lijst!
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 645
Theo Wolvecamp - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 350!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Abstracte Compositie
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 59!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
€ 59
Karel Appel - zonder titel kopen? Bied vanaf 475!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 475
Lucebert - Vox, ets kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Vox, ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 175
Corneille - Été triomphant, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Été triomphant, zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 46 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 225
Corneille - Soleil vert de Coatzacoalcos, litho kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Soleil vert de Coatzacoalcos, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 295
Lucebert - Lof der Vetzucht, ets kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Lof der Vetzucht, ets
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 175
Karel Appel - Haine, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1100!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Haine, litho (netjes ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 55 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 175