Techniek | Litho |
Afmetingen | 21 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Land art (landschapskunst) ontstond in de jaren '60 van de vorige eeuw. Bij Land art brengen de kunstenaars veranderingen aan in het landschap. Hiermee wil de kunstenaar de aanwezigheid van de mens uitdrukken en stellen dat de mens de natuur in bezit neemt door de omgevingsverandering. Land art ontstond vanwege de behoefte van kunstenaars om zich te bevrijden van de traditionele beeldhouwkunst. Ze vluchtten de steden uit en gingen de dialoog aan met de natuur. Land art heeft banden met minimal art en met arte povera (waar ook met materialen wordt gewerkt uit de natuur).
Techniek | Offset |
Afmetingen | 64 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 34 x 99 cm (h x b) |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
Techniek | Handbewerkt |
Afmetingen | 21 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 32 x 175 x 0.1 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 44 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 31 x 31 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |