François Joseph Pfeiffer II (1778-1835) Boer en boerin bij boerderij
Techniek | Litho |
Afmetingen | 22 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 35