5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Corneille - Vrolijke Vogel - schaal kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrolijke Vogel - schaal
Afmetingen 3 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Anton Heyboer - De Oer Vogel . kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De Oer Vogel .
Techniek Penseel (Inkt)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 325
Jan Montyn - De Vormen (drieluik) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands De Vormen (drieluik)
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Hans Vredegoor - "Cascade" Grafiek (ets-aquatint) in lijst (1991) handgesigneerd kopen? Bied vanaf 179!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands "Cascade" Grafiek (ets-aquatint) in lijst (1991) handgesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 98 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 179
Hans Vredegoor - "Ruisseau solitair" Grafiek (ets-aquatint), gesigneerd; in lijst (1991) kopen? Bied vanaf 179!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands "Ruisseau solitair" Grafiek (ets-aquatint), gesigneerd; in lijst (1991)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 98 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 179
Leentje Linders - Take no risks kopen? Bied vanaf 40!
Leentje Linders (1942) Nederlands Take no risks
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Corneille - L'allongée kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'allongée
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 600
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 600
Anton Heyboer - Heyboer kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Heyboer
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 78 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Piet Warffemius - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Jan Prins - Zeldzame ets - gesigneerd - 1/2 - 1989 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Prins (1956) Nederlands Zeldzame ets - gesigneerd - 1/2 - 1989
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Jan Prins - Zeldzame ets - gesigneerd - 1/6 - 1984 - "Master I Margarita" kopen? Bied vanaf 55!
Jan Prins (1956) Nederlands Zeldzame ets - gesigneerd - 1/6 - 1984 - "Master I Margarita"
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Jan Prins - Zeldzame ets - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Jan Prins (1956) Nederlands Zeldzame ets - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Jurjen Ravenhorst - Zeefdruk: Beest - 1987. kopen? Bied vanaf 40!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands Zeefdruk: Beest - 1987.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Charlotte le Fevre - litho, zonder titel, hand gesigneerd, 1988 kopen? Bied vanaf 25!
Charlotte le Fevre (1954) Nederlands litho, zonder titel, hand gesigneerd, 1988
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Jan Prins - Meat thing kopen? Bied vanaf 40!
Jan Prins (1956) Nederlands Meat thing
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
John Lie a Fo - Kikker zei tot vis kopen? Bied vanaf 37!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Kikker zei tot vis
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 37
Corneille - 275 Verlaagd Oplage uniek kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 275 Verlaagd Oplage uniek
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 37 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 275
Sees Vlag - Grote -1982- Zeefdruk -paleis huis ten Bosch - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Grote -1982- Zeefdruk -paleis huis ten Bosch - potloodgesigneerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 32
1 bieding
Jan Montyn - Mekong III - aquatint ets - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Mekong III - aquatint ets - ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Sam Middleton - Magic Circle kopen? Bied vanaf 90!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Magic Circle
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Corneille - Corneille EK 2000-België kopen? Bied vanaf 130!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille EK 2000-België
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 130
1 bieding
Corneille - Corneille EK 2000-Nederland kopen? Bied vanaf 130!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille EK 2000-Nederland
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Henk van Vessem - Duisternis over landschap - Ingelijst - 60 ex. - Groot kopen? Bied vanaf 125!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Duisternis over landschap - Ingelijst - 60 ex. - Groot
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 101.5 x 131.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Lucebert - Benelave - ingelijst - 1986 - 25 ex kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Benelave - ingelijst - 1986 - 25 ex
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Lucebert - Lof der vetzucht - ingelijst - 190 ex. kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Lof der vetzucht - ingelijst - 190 ex.
Techniek Ets
Afmetingen 66.5 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Lucebert - zonder titel - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zonder titel - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Karel Appel - Summer days kopen? Bied vanaf 1895!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Summer days
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 1.895
Corneille - Grote zijden shawl in nieuwstaat of om in te lijsten ! kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote zijden shawl in nieuwstaat of om in te lijsten !
Techniek Giclée
Afmetingen 129 x 137 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Jan Cremer - Toscane - ingelijst - 2001- 125 ex - groot kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Toscane - ingelijst - 2001- 125 ex - groot
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Corneille - L’enfance retrouvee ‘94 kopen? Bied vanaf 160!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L’enfance retrouvee ‘94
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 63 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 160
Anton Heyboer - De oer vogel. kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 450
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 600
Corneille - Femme et chat kopen? Bied vanaf 849!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme et chat
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 63 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 849
Corneille - Marguerita kopen? Bied vanaf 565!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Marguerita
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 150 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 565
Jan Wiegers - Landschap met vier koeien kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Landschap met vier koeien
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 19.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 100
Paul Basart - Zeefdruk, Titel, Drenkelingen. kopen? Bied vanaf 30!
Paul Basart (1939) Nederlands Zeefdruk, Titel, Drenkelingen.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Aat Verhoog - Kunstartiest kopen? Bied vanaf 20!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Kunstartiest
Techniek Overig
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
€ 20
Lucebert - Honderd tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Honderd tekeningen
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
€ 50
Anton Heyboer - Passie kopen? Bied vanaf 700!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Passie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 144 x 173 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Geert Jan Buitenhuis - het onweer barst los kopen? Bied vanaf 50!
Geert Jan Buitenhuis (1945) Nederlands het onweer barst los
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 71.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 62 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Jan Prins - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Jan Prins (1956) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Corneille - prachtcadeau feestdagen: puntgaaf bord en 4 puntgave bijpassende onderzetters kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch prachtcadeau feestdagen: puntgaaf bord en 4 puntgave bijpassende onderzetters
Afmetingen 30 x 30 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 65