Jan Bons (1918-2012) Hoera AMERIKA - zeefdruk uit 1967 - vermeld in het standaardwerk uit 2007 (foto)
Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 200