Lucienne van Eeden - huile sur toile : sur la route
SEEN - Bulle - Bombe de peinture sur toile - Richard Mirando, parrain du graffiti
Jan Snoeck - acrylique sur toile : gazouilles d'un ruisseau - 1994 (cadre soigné)
Hugo Tieleman - L'Homme et la Nature
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
B2434
Kunstenaar: Teunis (Teun) Bakker
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Portret van een man
Gesigneerd: rechtsboven gesigneerd en gedateerd '17
Afmeting (lxb): 48 x 39 cm
schilderij is inclusief lijst (zie foto)
Voorkeur ophalen bij ons in Nieuwersluis