Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Jo Schrijnder - Öl auf Leinwand: fliegende Ente (Angebot!!!)
Marie-Jose Robben - Öl auf Leinwand | 'J. van Goyen' | EINZIGARTIGE ARBEIT
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
B2434
Kunstenaar: Teunis (Teun) Bakker
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Portret van een man
Gesigneerd: rechtsboven gesigneerd en gedateerd '17
Afmeting (lxb): 48 x 39 cm
schilderij is inclusief lijst (zie foto)
Voorkeur ophalen bij ons in Nieuwersluis