Keith Haring - Ne vous inquiétez pas (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth de Saxe" 1981 - Edition 70 - signé-numéroté
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nouvelle vie
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1996 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Expressionniste |
Sujet | Portrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 80 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 150 |
Zeefdruk ''Pola'' uit 1996 van Marta Jedrysko (1959)
Papierformaat 60 x 80 cm Hahnemuhlepapier
Handgesigneerd en genummerd (in potlood)
Oplagenummer 138/150
In goede staat
Nooit ingelijst geweest
Opmerking:
Aangekochte werk/en worden ivm. openingstijdtijden van de galerie op de dinsdag na de betaling verstuurd
État | |||
État | Bon | ||
In perfekte staat Nooit ingelijst geweest | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.