Keith Haring - Keine Sorge (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth von Sachsen" 1981 - Auflage 70 - signiert-nummeriert
Georges Brassens - 10 JAHRE MESSING
Peter Nieuwendijk - Neues Leben
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1996 |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 80 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 150 |
Zeefdruk ''Pola'' uit 1996 van Marta Jedrysko (1959)
Papierformaat 60 x 80 cm Hahnemuhlepapier
Handgesigneerd en genummerd (in potlood)
Oplagenummer 138/150
In goede staat
Nooit ingelijst geweest
Opmerking:
Aangekochte werk/en worden ivm. openingstijdtijden van de galerie op de dinsdag na de betaling verstuurd
Zustand | Gut | ||
In perfekte staat Nooit ingelijst geweest | |||