Keith Haring - Ne vous inquiétez pas (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth de Saxe" 1981 - Edition 70 - signé-numéroté
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nouvelle vie
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk ''Zonder Titel''van Lou Thissen (Stein, 1950)
Papierformaat 106 x 76, Beeldformaat 72 x 52 cm
Archespapier 280 grams
Handgesigneerd en genummerd (in potlood)
Oplagenummer 136/200
In perfekte staat
Nooit ingelijst geweest
Opmerking:
Aangekochte werken worden ivm. openingstijden van de galerie op de donderdag na de betaling verstuurd