Keith Haring - Keine Sorge (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth von Sachsen" 1981 - Auflage 70 - signiert-nummeriert
Georges Brassens - 10 JAHRE MESSING
Peter Nieuwendijk - Neues Leben
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk ''Zonder Titel''van Lou Thissen (Stein, 1950)
Papierformaat 106 x 76, Beeldformaat 72 x 52 cm
Archespapier 280 grams
Handgesigneerd en genummerd (in potlood)
Oplagenummer 136/200
In perfekte staat
Nooit ingelijst geweest
Opmerking:
Aangekochte werken worden ivm. openingstijden van de galerie op de donderdag na de betaling verstuurd