Chris Koelemeijer - paysage forestier
Paul Nieuwendijk - composition avec tableau
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
Litho van Lieve Blanquaert. Deze litho werd in grote oplage uitgebracht vandaar de lage vraagprijs.
Deze foto werd gesigneerd en voor echt verklaard door Lieve Blanquaert door het nummer op de achterzijde van de litho.
verzendkosten: Nederland €10,-, België €6,- aangetekend.