Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Jo Schrijnder - Öl auf Leinwand: fliegende Ente (Angebot!!!)
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Litho van Lieve Blanquaert. Deze litho werd in grote oplage uitgebracht vandaar de lage vraagprijs.
Deze foto werd gesigneerd en voor echt verklaard door Lieve Blanquaert door het nummer op de achterzijde van de litho.
verzendkosten: Nederland €10,-, België €6,- aangetekend.