Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1947 |
Technique | Lithographie |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 39 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Kleurenlitho van Jan Wiegers. Titel: Berglandschap. Oplage: 28/100. Afmetingen blad: H50 x b39cm. Afmetingen voorstelling: H44 x b33cm. Het werk is rechtsonder in de druk - en met atelier stempel gesigneerd. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Jan Wiegers (Kommerzijl, 31 juli 1893 – Amsterdam, 30 november 1959) was een Nederlands expressionistisch schilder. Hij was een van de voortrekkers en oprichters van De Ploeg in Groningen.
État | |||||||||||
État | Très bon | ||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.