Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Willem Paerels - Paysage urbain
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
ROEMEENSE ICOON
APOSTEL PAUL
icoon geschilderd op hout in de maat 35 x 52 cm
Achterzijde lakzegel
goede staat, wel aan de buitenranden wat verf schade
AANKOOP NOTA VAN 325 GULDEN UIT 1980 AANWEZIG
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND