Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Han van Hagen - Imbos (Veluwezoom-Nationalpark) – Radierung 1989
Corneille - Eröffnung im Sommer
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
ROEMEENSE ICOON
APOSTEL PAUL
icoon geschilderd op hout in de maat 35 x 52 cm
Achterzijde lakzegel
goede staat, wel aan de buitenranden wat verf schade
AANKOOP NOTA VAN 325 GULDEN UIT 1980 AANWEZIG
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND