radovan Kragulj - " Terre Sainte "
Jacqueline Schäfer - Sérigraphie, Amsterdammertje - signée à la main
Kees van Bohemen - Affiche FIAC 80, Paris - Galerie Delta Rotterdam
Kees Terlouw - grande et jolie huile sur toile "vaches dans un paysage" - signée vers 1920
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Originele zeefdruk van Herman Brood,
Titel; 'Tuig van de richel',
Dubbel! gesigneerd door Herman Brood,
Oplage slechts 85 exemplaren, het betreft hier nr 43/85,
Afm. Bladformaat 70 x 50 cm,
Afm. Beeldformaat 55 x 46 cm,
Zeefdruk is in goede staat, maar heeft klein scheurtje en puntje in de bovenkant, zie foto 5. Het scheurtje valt achter de passe-partout na inlijsting.
Incl. Echtheidscertificaat KunstvoorKunst galerie.