Sasja Hagens - Schwimmen statt Ertrinken
Gino Sauerbier - Siebdruck, Wenn der Moment kommt – gerahmt
Rufino Mesa Vazquez - Abstrakte Figur.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Originele zeefdruk van Herman Brood,
Titel; 'Tuig van de richel',
Dubbel! gesigneerd door Herman Brood,
Oplage slechts 85 exemplaren, het betreft hier nr 43/85,
Afm. Bladformaat 70 x 50 cm,
Afm. Beeldformaat 55 x 46 cm,
Zeefdruk is in goede staat, maar heeft klein scheurtje en puntje in de bovenkant, zie foto 5. Het scheurtje valt achter de passe-partout na inlijsting.
Incl. Echtheidscertificaat KunstvoorKunst galerie.