Philippe Halsman - "MARILYN" Mappe (3 Fotographien) - signiert - Auflage 250 - RARITÄT
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Technik | Pastell/Kreide |
Stil | Modern |
Thema | Nackt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 23 x 31 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer mooi, karakteristiek werk van Luis Filcer. Gemengde techniek (pastelkrijt, pen, aquarelverf) op papier, gesigneerd rechtsonder en in verso voorzien van titel en een prijs in ouderwets harde guldens (fl. 2800,-). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 31cm x 23cm
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||