Theo Wolvecamp - Abstrakte Komposition, Siebdruck (sehr schön gerahmt)
Eugène Brands - Blaue Vase, Siebdruck (sehr schön gerahmt, groß)
Corneille - Oiseau jaune, Arbre, Soleil, Siebdruck (wunderschön gerahmt)
Eugène Brands - M wie Mystery, Basis des Universums, Siebdruck (sehr schön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Stein |
Stil | Realistisch |
Thema | Porträt |
Maße | 33 x 22 x 36 cm (h x b x t) |
Gewicht | 3599 gramm |
Signiert | Hand signiert |
Beeld van August Falise: zittende boerin. Het beeld is gesigneerd op de voet.
Afmetingen: 33 cm hoog, 22 cm breed en 36 cm diep
Conditie : in goede staat. Alleen is het beeld helaas gevallen, waadoor er een arm is afgebroken (deze wordt ook meegeleverd). Dit kan gerestaureerd worden. Bij Christies is het beeld "Zittende boer" ooit geveild voor 1.995 euro.
ZZBEE
Zustand | |||||||
Zustand | Beschädigt | ||||||
Hand is afgebroken. Deze wordt meegeleverd, zodat het beeld gerestaureerd kan worden. | |||||||
Sendung | |||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Hoek van holland, Niederlande | ||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter