3. items
  5. Nieuw aanbod

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van het meest recente aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden in dit overzicht getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden.

Johnny Friedlaender - Signierte und nummerierte Original Aquatinta Radierung kopen? Bied vanaf 60!
Johnny Friedlaender (1912-1992) Frans Duits Gesigneerde en genummerde originele aquatint-ets
TechniekEts
Afmetingen35.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Knabstrup Keramik - Wandbordje Kobenhavn= Kopenhagen kopen? Bied vanaf 20!
Knabstrup Keramik (1997) Deens Wandbordje Kobenhavn= Kopenhagen
Afmetingen16 x 16 x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 20
Thomas van Wissen - Heide landschap kopen? Bied vanaf 30!
Thomas van Wissen (1866-1954) Nederlands Heide landschap
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 30
Heinz Falke - Houtsnede "Vrouw met Lampion" kopen? Bied vanaf 10!
Heinz Falke (1930-2012) Nederlands Houtsnede "Vrouw met Lampion"
Afmetingen21.2 x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 10
Rob Scholte - Muur van Vuur, zeefdruk (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!
Rob Scholte (1958) Nederlands Muur van Vuur, zeefdruk (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen73 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Piotr Konkel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Zonder titel
Afmetingen39 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Sunny Neeter - Here I Am kopen? Bied vanaf 350!
Sunny Neeter (1953) Nederlands Here I Am
Afmetingen93 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Anneke Peereboom - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anneke Peereboom (1950) Nederlands Zonder titel
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Cremer - Tulipes Rouges, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulipes Rouges, litho (mooi ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen73 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Richard Smeets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Richard Smeets (1955) Nederlands Zonder titel
Afmetingen76 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Corneille - Femme entre chat et oiseau kopen? Bied vanaf 265!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme entre chat et oiseau
Afmetingen54 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 265
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Corneille - Vrouw Met Vogel kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw Met Vogel
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Corneille - Deux oiseau et une femme kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Deux oiseau et une femme
Afmetingen54 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 235
Beb Mulder - titel - Ego kopen? Bied vanaf 75!
Beb Mulder (1939) Nederlands titel - Ego
Afmetingen63 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Beb Mulder - Extase kopen? Bied vanaf 75!
Beb Mulder (1939) Nederlands Extase
Afmetingen63 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Corneille - Prachtige oven/vis schaal gesigneerd Corneille 1999 kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige oven/vis schaal gesigneerd Corneille 1999
Afmetingen5 x 24 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Pierre Alechinsky - L'imagination Prend Le Pouvoir, 1968 kopen? Bied vanaf 525!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch L'imagination Prend Le Pouvoir, 1968
TechniekLitho
Afmetingen83 x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 525
Casper C Bosveld - Computerprint kopen? Bied vanaf 30!
Casper C Bosveld (1941-2012) Nederlands Computerprint
TechniekComputerprint
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 35!
Hans van den Berg (1961) Nederlands Toulon
Afmetingen102 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Hans Innemee - Blauwe Kikker kopen? Bied vanaf 25!
Hans Innemee (1951) Nederlands Blauwe Kikker
Afmetingen24 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Peter Klashorst - Stilleven - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 125!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Stilleven - Handgesigneerd !!!
Afmetingen42 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Guda Boelens - Onder Water kopen? Bied vanaf 80!
Guda Boelens (1945-2023) Nederlands Onder Water
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 80
Eric Toebosch - Het Mysterie kopen? Bied vanaf 10!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Het Mysterie
Afmetingen41 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Jan Tullemans - Zittend naakt kopen? Bied vanaf 75!
Jan Tullemans (1924-2001) Nederlands Zittend naakt
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Peter Klashorst - Lot 2 Mooi Formaat Werken - Venus en De Kus - Gesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 100!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Lot 2 Mooi Formaat Werken - Venus en De Kus - Gesigneerd !!!
Afmetingen37.5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Phil Grisel - Wolken. kopen? Bied vanaf 59!
Phil Grisel (1923) Nederlands Wolken.
TechniekGouache
Afmetingen47 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Arie Trum - Zonder titel kopen? Bied vanaf 99!
Arie Trum (1946) Nederlands Zonder titel
Afmetingen38 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Peter Klashorst - Model with IPad - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 90!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Model with IPad - Handgesigneerd !!!
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk EN IK VAN JOU POES --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 125!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk EN IK VAN JOU POES --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen50 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Piet van der Hem - Volendams meisje in klederdracht kopen? Bied vanaf 50!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Volendams meisje in klederdracht
Afmetingen61 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Roger Raveel - Op bezoek bij Roger Raveel, ets (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Op bezoek bij Roger Raveel, ets (netjes ingelijst)
TechniekEts
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Herman Brood - Torso blue, zeefdruk (mooi ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Torso blue, zeefdruk (mooi ingelijst, groot!)
Afmetingen134 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Anton Pieck - Kerkvenster Sint-Joriskerk te Amersfoort, ets (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands Kerkvenster Sint-Joriskerk te Amersfoort, ets (netjes ingelijst)
TechniekEts
Afmetingen44 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Hans Erni - Sich Besinnender, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Hans Erni (1909-2015) Zwitsers Sich Besinnender, litho (mooi ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen86 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Mr. Strange - Daniel, niemand zal je redden! kopen? Bied vanaf 80!
Mr. Strange (1964) Frans Daniel, niemand zal je redden!
TechniekDigitale Print
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Mr. Strange - Nachtstop in de nacht kopen? Bied vanaf 80!
Mr. Strange (1964) Frans Nachtstop in de nacht
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Paul Steenhauer - Horizontaal landschap Nr 15 kopen? Bied vanaf 125!
Paul Steenhauer (1944) Nederlands Horizontaal landschap Nr 15
Afmetingen28 x 36 cm (h x b)
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 125
Phil Grisel - Strand en branding. Aan zee. kopen? Bied vanaf 59!
Phil Grisel (1923) Nederlands Strand en branding. Aan zee.
TechniekGouache
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Johan Jacob Voskuil - Zeefdruk op linnen. Figuren. kopen? Bied vanaf 79!
Johan Jacob Voskuil (1897-1972) Nederlands Zeefdruk op linnen. Figuren.
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
€ 79
Ad Verstijnen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 120!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Zonder titel
Afmetingen26 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Anke Peddemors - WC zwart wit man kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors (1947) Nederlands WC zwart wit man
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 22
Serge Vandercam - Vrije compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 275!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Anton Heyboer - Eigen druk kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Eigen druk
TechniekEts
Afmetingen54 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Bezemer - Twee Ganzen kopen? Bied vanaf 75!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Twee Ganzen
TechniekLitho
Afmetingen51 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
TechniekEts
Afmetingen78 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Anton Heyboer - Eigen druk kopen? Bied vanaf 200!
TechniekEts
Afmetingen54 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200