Eric-Jan Kremer - Red Bull RB 13 #33 2017 - Max Verstappen
Corneille - 1948, 50 jaar Cobra
Hendrik Pieter Groen - Hondenkar 022-HG
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Houtskool |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Religieus |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Blad heeft ingelijst gezeten, achterop zitten er wat taperesten langs de randen en er is een vouw rechtsonder (door de compositie en de gebruikte houtskool niet of nauwelijks te zien). | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.