Rosser
  5. Rosser

Rosser

Lid sinds 2013 / Diemen, Nederland

219 aangeboden items / 1087 verkochte items

Horst Mundschitz - Naakt voor open venster, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Horst Mundschitz (1945-1989) Oostenrijks Naakt voor open venster, zeefdruk
Afmetingen68 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Henry Moore - Woman seated in the underground, vintage offset litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 55!
Henry Moore (1898-1986) Engels Woman seated in the underground, vintage offset litho (netjes ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen64 x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Joseph Cals - Hommage aan Graham Sutherland, litho kopen? Bied vanaf 35!
Joseph Cals (1949) Nederlands Hommage aan Graham Sutherland, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Wiegers - Achterburgwal, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Achterburgwal, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Jan Montyn - Ryogin-An Kyoto, aquatint ets kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ryogin-An Kyoto, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Henri Plaat - Compositie met doodles, litho kopen? Bied vanaf 45!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Compositie met doodles, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Mart Kempers - Cinzano, litho kopen? Bied vanaf 55!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Cinzano, litho
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Aat Verhoog - Mannen en honden, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Mannen en honden, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Willem Minderman - Kazernestraat, ets kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Kazernestraat, ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Horst Mundschitz - Fade to grey, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Horst Mundschitz (1945-1989) Oostenrijks Fade to grey, zeefdruk
Afmetingen68 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Frans Hollaardt - Boeket, gouache kopen? Bied vanaf 40!
Frans Hollaardt (1916-1993) Nederlands Boeket, gouache
TechniekGouache
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jac Gijzen - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 195!
Jac Gijzen (1956) Nederlands Abstracte compositie, olieverf op doek
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 195
Harry van Kruiningen - Gulliver bewerkt de huiden der Jahoes, aquatint ets kopen? Bied vanaf 80!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gulliver bewerkt de huiden der Jahoes, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Hen Euverman - Frankrijk, aquarel kopen? Bied vanaf 35!
Hen Euverman (1918-1994) Nederlands Frankrijk, aquarel
TechniekAquarel
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Aad de Haas - Zwart-Wit, linosnede (gesigneerd door Aad de Haas zelf) kopen? Bied vanaf 125!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Zwart-Wit, linosnede (gesigneerd door Aad de Haas zelf)
Afmetingen46 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 125
James McNaught - Hartzeer, gouache kopen? Bied vanaf 295!
James McNaught (1948) Schots Hartzeer, gouache
TechniekGouache
Afmetingen31 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Hans Meid - Drei Frauen am Wasserfall, Radierung kopen? Bied vanaf 75!
Hans Meid (1883-1957) Drei Frauen am Wasserfall, Radierung
TechniekEts
Afmetingen51 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Elmar Gille - Il cammino, aquatint ets kopen? Bied vanaf 60!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands Il cammino, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
David Haidle - Butterfly matrix, litho kopen? Bied vanaf 50!
David Haidle (1944) Amerikaans Butterfly matrix, litho
TechniekLitho
Afmetingen75 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Willem Minderman - Vos in tuinstraat, ets kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Vos in tuinstraat, ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Kees Verwey - Stilleven, ets/litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 95!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands Stilleven, ets/litho (netjes ingelijst)
TechniekEts
Afmetingen65 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Roger Raveel - Op bezoek bij Roger Raveel, ets (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Op bezoek bij Roger Raveel, ets (netjes ingelijst)
TechniekEts
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Hans Erni - Sich Besinnender, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Hans Erni (1909-2015) Zwitsers Sich Besinnender, litho (mooi ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen86 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Anton Pieck - Kerkvenster Sint-Joriskerk te Amersfoort, ets (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands Kerkvenster Sint-Joriskerk te Amersfoort, ets (netjes ingelijst)
TechniekEts
Afmetingen44 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Herman Brood - Torso blue, zeefdruk (mooi ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Torso blue, zeefdruk (mooi ingelijst, groot!)
Afmetingen134 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Michael Jepkes - Ezechiel, ets kopen? Bied vanaf 35!
Michael Jepkes (1938) Ezechiel, ets
TechniekEts
Afmetingen42 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
David Haidle - Orchid matrix I, litho kopen? Bied vanaf 50!
David Haidle (1944) Amerikaans Orchid matrix I, litho
TechniekLitho
Afmetingen75 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Wolfgang Gäfgen - Ohne Titel, Radierung / Aquatinta kopen? Bied vanaf 40!
Wolfgang Gäfgen (1935) Ohne Titel, Radierung / Aquatinta
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen45 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Walter Whall Battiss - Boys picking wild fruits, linosnede kopen? Bied vanaf 95!
Walter Whall Battiss (1906-1982) Engels Zuid-Afrikaans Boys picking wild fruits, linosnede
TechniekVaria
Afmetingen29 x 43 cm (h x b)
€ 95
Jörg Remé - Regenboogmeisje, litho kopen? Bied vanaf 45!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Regenboogmeisje, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Raymond Guerrier - Chevaux en Camargue, litho kopen? Bied vanaf 55!
Raymond Guerrier (1920-2002) Frans Chevaux en Camargue, litho
TechniekLitho
Afmetingen38 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Landschap Ticino, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Erno Tromp - Hollands landschap, tekening / aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Erno Tromp (1948) Nederlands Hollands landschap, tekening / aquarel (netjes ingelijst)
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Jan Cremer - Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Jan Cremer (1940) Nederlands Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Willem Minderman - Wilde planten met landschap, ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Wilde planten met landschap, ets
TechniekEts
Afmetingen33 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig (1934) Stilleven met speelkaarten, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35