Peter Diem - Kleurenzeefdruk COW RED Hand gesigneerd.
Arnold van Griensven - portfolio chips en garnalen: 7 etsen - 1990
Frits van Eeden - Waterlelies met koikarpers
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 31 x 20 cm (h x b) |
Passe-partout | 45 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Blad is licht verkleurd (minder dan op de foto's lijkt) en heeft langs de randen wat foxing puntjes. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.