Lid sinds 2024 / Den Haag, Nederland
7 aangeboden items / 8 verkochte items
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 24 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 56 x 96 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 91 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 38 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 56 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |