Lid sinds 2015 / Tielt, België
2 aangeboden items / 8 verkochte items
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 135 x 105 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Carborundum |
Afmetingen | 44 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |