Lid sinds 2020 / Amsterdam, Nederland
2 aangeboden items / 16 verkochte items
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 35 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65.5 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |