Lid sinds 2024 / Namur, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 21.6 x 21.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21.3 x 21.3 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |