Charles Vos (1888-1954) Maria met Jezuskind en Crusifix
Afmetingen | 44 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 300
Lid sinds 2024 / Tongeren, België
1 aangeboden items / 0 verkochte items
Gesigneerd | Ongemerkt |