Arty Grimm (1950) Landschap met boom
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 71.5 x 101 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100