Lid sinds 2024 / Velp gld, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 55.5 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 11 cm (h x b) |
Gewicht | 522 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |