Niet of onleesbaar gesigneerd Prachtige oude kaart van Antwerpen
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 60 x 92 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 15
3 biedingen
Lid sinds 2024 / Gent, België
1 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Gravure |
Ingelijst | Ingelijst |