Riddergj
  5. Riddergj

Riddergj

Lid sinds 2024 / 13, Nederland

5 aangeboden items / 10 verkochte items

Patty Wouters - Unieke ikabana vaas kopen? Bied vanaf 47!
Patty Wouters (1957) Belgisch Unieke ikabana vaas
Afmetingen 11 x 14 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 440 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 47
Charles Lemanceau - Art Deco beeldje hert bordeaux kleur kopen? Bied vanaf 50!
Charles Lemanceau (1905-1980) Frans Art Deco beeldje hert bordeaux kleur
Afmetingen 19 x 14 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 220 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Corry Ammerlaan - Decoratief groot verbronsd beeld mensen in een open geslagen boek kopen? Bied vanaf 57!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Decoratief groot verbronsd beeld mensen in een open geslagen boek
Afmetingen 25 x 11.5 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1150 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 57
Royal Worcester - Prachtig beeld van Grace Kelly limited edition ontw. J. Bromley kopen? Bied vanaf 50!
Royal Worcester (1751) Engels Prachtig beeld van Grace Kelly limited edition ontw. J. Bromley
Afmetingen 23 x 17 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 780 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Nanny Still - Iconische blauwe Grapponia flesvaas Riihimaen Lasi Finland kopen? Bied vanaf 57!
Nanny Still (1926-2009) Fins Iconische blauwe Grapponia flesvaas Riihimaen Lasi Finland
Afmetingen 18.5 x 14 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 835 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 57