Riddergj
  5. Riddergj

Riddergj

Lid sinds 2024 / 13, Nederland

6 aangeboden items / 13 verkochte items

Royal Copenhagen - Kristallen schaal ontwerp Per Lutken kopen? Bied vanaf 37!
Royal Copenhagen (1775) Deens Kristallen schaal ontwerp Per Lutken
Afmetingen 6 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 760 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 37
Mats Jonasson - Kristallen draaikolk schaal in frosted / helder glas kopen? Bied vanaf 42!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Kristallen draaikolk schaal in frosted / helder glas
Afmetingen 11 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 1700 g
€ 42
Kunstaardewerkfabriek Regina - 3 vroege miniaturen (cactuspotjes met schotel) Uni decor kopen? Bied vanaf 22!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands 3 vroege miniaturen (cactuspotjes met schotel) Uni decor
Afmetingen 7 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
€ 22
Flavio Poli - Murano asbak met geel rode kleuren en gekartelde randen kopen? Bied vanaf 35!
Flavio Poli (1900-1984) Italiaans Murano asbak met geel rode kleuren en gekartelde randen
Afmetingen 8 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 800 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Hans Theo Baumann - 2 ovenvaste design jaren 70 schenkpan/kan met deksel Arzberg 3000 kopen? Bied vanaf 42!
Hans Theo Baumann (1924-2016) Duits 2 ovenvaste design jaren 70 schenkpan/kan met deksel Arzberg 3000
Afmetingen 7.5 x 17 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 800 g
€ 42
Frans Siemer - De Siemer herdenkingsmap met vele hout- en linosneden, foto's en teksten kopen? Bied vanaf 55!
Frans Siemer (1887-1966) Nederlands De Siemer herdenkingsmap met vele hout- en linosneden, foto's en teksten
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55