Petrus Johannes Arendzen (1846-1932) Rembrandt te paard
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 24 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 50