Pie Wilhelmus (1926-2003) Zicht op Jekerdal(Maastricht).
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 31 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 60