parkeerplaats9
  5. parkeerplaats9

parkeerplaats9

Lid sinds 2023 / Amersfoort, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Schonk - Vissen in rivier met waterplanten kopen? Bied vanaf 150!
Jan Schonk (1889-1976) Nederlands Vissen in rivier met waterplanten
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150