Dirk Braeckman (1958) hoofd met haarlijn
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 57 x 38 cm (h x b) |
Ingelijst | Dibond |
€ 450
Lid sinds 2022 / Anderlecht, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Ingelijst | Dibond |
Afmetingen | 65 x 35 x 35 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |