Janny Brugman-de Vries (1918-2006) Christus hoofd
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 46 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 125