Menno1967
  5. Menno1967

Menno1967

Lid sinds 2020 / Almere, Nederland

5 aangeboden items / 12 verkochte items

Kurt Meyer-Eberhardt - Ijsvogel kopen? Bied vanaf 65!
Kurt Meyer-Eberhardt (1895-1977) Duits Ijsvogel
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Sjoerd Kuperus - Hazen in de duinen kopen? Bied vanaf 25!
Sjoerd Kuperus (1893-1988) Nederlands Hazen in de duinen
Techniek Potlood
Afmetingen 26 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Dirk Berend Nanninga - Ad des gloriam kopen? Bied vanaf 75!
Dirk Berend Nanninga (1868-1954) Nederlands Ad des gloriam
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Karel Arkema - Red rocket kopen? Bied vanaf 175!
Karel Arkema (1901-1965) Nederlands Red rocket
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Fred Koot - Vayou kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Vayou
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45