Lid sinds 2023 / Leiden, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 150 x 210 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 110 x 122 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |