Matitibilou3
  5. Matitibilou3

Matitibilou3

Lid sinds 2024 / Kalmthout, België

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Victor Vasarely - Tiefenbilder kopen? Bied vanaf 100!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Tiefenbilder
Techniek Portfolio
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
€ 100
Paul Ibou - Vrouw kopen? Bied vanaf 200!
Paul Ibou (1939-2023) Belgisch Vrouw
Techniek Olieverf
Afmetingen 32 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jules De Cort - Haven kopen? Bied vanaf 150!
Jules De Cort (1918-1999) Belgisch Haven
Techniek Olieverf
Afmetingen 39 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150