Anton Pieck (1895-1987) Overschie
Techniek | Litho |
Afmetingen | 21 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 150
Lid sinds 2024 / Jemeppe-sur-Sambre, België
1 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |