Lid sinds 2024 / Dordrecht, Nederland
5 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 12 x 5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 11 x 8 cm (h x b) |
Afmetingen | 6 x 5 cm (h x b) |