luitzen
  5. luitzen

luitzen

Lid sinds 2024 / Diemen, Nederland

7 aangeboden items / 1 verkochte items

Jacques Tange - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 325!
Jacques Tange (1960) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Lucebert - Cobra figuur kopen? Bied vanaf 395!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Cobra figuur
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Clemens Briels - la Peinture : Les Saltimbanques - olieverf op doek 2009 kopen? Bied vanaf 1350!
Clemens Briels (1946) Nederlands la Peinture : Les Saltimbanques - olieverf op doek 2009
Techniek Olieverf
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 1.350
Freek van den Berg - Waarschijnlijk de Spiegelgracht te Amsterdam kopen? Bied vanaf 825!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands Waarschijnlijk de Spiegelgracht te Amsterdam
Techniek Olieverf
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Anton Heyboer - Kip-gouache op dik grijs papier kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip-gouache op dik grijs papier
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350